Telefon
WhatsApp
Ev Hanımlığından İş Kadınlığına Yükseldi.2011
Ev Hanımlığından İş Kadınlığına Yükseldi.2011
Sesob Kadın Girişimciliği Kurslarına katılan ev hanımı Nurhanım Duman internet üzerinden ürün satıyor
Nano teknoloji ürünlerini kurmuş olduğu internet sitesi üzerinden satıyor. İlimizde evli ve iki çocuk annesi olan Nurhanım Duman, aile ekonomisine katkı sağlamak amacıyla farklı arayışlar içerisine girerek doğrudan satış yöntemiyle iş yapmaya başladı.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından yapılan Kadın Girişimciliğini Destekleme Projesi kapsamında iş kurma ve iş geliştirme eğitimlerine katılan ev hanımı Nurhanım Duman, kurslardan da almış olduğu bilgiler sayesinde www.nanomarketsivas.com internet sitesini kurarak nano teknoloji ürünlerinin satışını yapmaya başladı.

İnternet sitesi kurup vergi mükellefi olan ve bu site üzerinden müşterilerine satış yapan girişimci Nurhanım, satış yaptığı ürünlerin çok kaliteli olduğunu hayatımızı kolaylaştıracak, enerjiden ve zamandan fayda sağlanacağını söyledi.

Yüzyılın en önemli sanayi devrimi olarak nitelendirilen ürünlerimiz yüzeye veya insana herhangi bir zararı vermediği gibi antibakteriyal özelliğe de sahiptir. Tasarruflu ısıtıcılar, hava temizleyiciler,mikrofiber bezler,araç yakıt tasarruf ürünleri bazılarıdır. Ürünlerimi şu an internet üzerinden satmaya çalışıyorum” dedi.

Ürün yelpazesini geliştirerek daha büyük kitlelere ulaşmak istediğini bu amaçla da tanıtıma büyük önem verdiğini belirten Duman, hedefinin Sivas’ta istihdam sağlayan büyük bir e ticaret sahibi olmak istediğini vurguladı.

SİPARİŞ FORMU