Telefon
WhatsApp
Girişimci Kadına Sesob Ziyareti 2010
Girişimci Kadına Sesob Ziyareti 2010


SESOB΄tan yapılan yazılı açıklamaya göre, geçen yıl Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından düzenlenen Kadın Girişimciliğini Destekleme Projesine katılan kursiyerlerden olan Nurhanım Duman΄ın Ökotek Ekolojik Ürün satışı yapılan işyerini ziyaret eden Köksal, kadınların iş hayatına atılarak aile bütçelerine katkı sağlamasının çok önemli olduğunu söyledi.

Düzenledikleri iş kurma ve iş geliştirme eğitimlerinin son derece faydalı olduğunu ve kurslar sayesinde çok sayıda kadının iş imkanına kavuşarak kendi işyerini kurduğunu belirten Köksal, Düzenlemiş olduğumuz iş geliştirme ve iş kurma eğitimleri Sivas΄ta çok başarılı olmuş ve meyvelerini vermiştir. Nurhanım Duman΄da bizim kurslarımızda aldığı eğitim sonrasında işyeri açmış ve sektöründe de başarılı olmuştur. Girişimci ruhu ile kendisini sürekli yenileyen esnafımıza teşekkür ediyor ve bol kazançlar diliyorum dedi.

Ziyaretinden ve desteğinden dolayı Köksal΄a teşekkür eden işyeri sahibi Nurhanım Duman ise şöyle konuştu:

Kadın Girişimciliğini Destekleme Projesine katıldım ve ilk eğitimlerimden başlayarak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin sürekli desteklerini gördüm. Eğitimlerimi tamamladıktan sonra aldığım kurs bilgilerinden de faydalanan Ökotek Ekolojik Ürün Marketlerinin Sivas mağazasını açtım. İçinde zararlı madde bulunmayan ve hammaddelerinin bitkilerden elde edildiği ekolojik ürünlerin başta kozmetik, temizlik malzemeleri, hijyenik kadın ürünleri, gıda olmak üzere pek çok çeşit mağazamızda satışa sunulmuştur. Birlik Başkanımızın da işyerimizi ziyaret ederek bizlere destek olması bizleri de onurlandırmıştır. Katkı ve desteğinize teşekkür ediyorum.

Köksal, daha sonra kadın girişimciye teşekkür belgesi verdi.

SİPARİŞ FORMU